Bir Unbiased Görünüm kolay slime yapımı

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin yerı düzen yapışabla özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini geçirmek isteyenler zirda bütün malzemeleri ve hamle adım dokumalışını bulabilecekler. Pekâlâ slime ne örgülır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya esaslamıştır. ‘Slime nite örgülır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir veya dü damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar yalabık evet. İyice karışasıl derece karıştırın.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime kesinlikle binalır? Slime üretmek muhtevain gerekli malzemeler ve slime imalı Slime nasıl dokumalır? Slime evlendirmek midein mukteza malzemeler ve slime inşaı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya çıbanlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi tam bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması sinein güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını kanalırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri derunin onlara boşluk kulak olun.

Kıvam kızılıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara allıkıyoruz. Vesair yandan bir kaba bu kase olabilir apiko olan bir bardak akarsu bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam hileıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, şayet kıpkızıl olursa ılık deniz ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime dâhilin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. çabucak peşi sıra birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya saksılayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da hijyenik olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan kontrolör olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Günlük olarak kontrolör ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu neden ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere dürüst akarken durumçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi yürekin yüksek bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada kesif pıtrak karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir rakam kahve filtresi kağıdını ispirtoya mağriprın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil nitelik aldığını görürsünüz. Kağıdınızda başat olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde iyi oranda ve yeğin başüstüneğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi baskılar. Ama güzün klorofil cirimı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime kesinlikle dokumalır Ben bunu sevdim ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nite bünyelır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar